کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

کتاب سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه که شامل اطلاعات و تصاویر فیلم‌های راه یافته به دو بخش ملی و بین‌الملل جشنواره در رشته‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی است، منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با مدیرمسئولی سیدصادق موسوی و سردبیری هادی علی‌پناه، زیرنظر سهیلا عسکری در ۳۶۲ صفحه طراحی و منتشر شد.

این کتاب، ضمن مرور جوایز دوره سی و ششم، شامل اطلاعات و تصاویر فیلم‌های راه یافته به دو بخش ملی و بین‌الملل جشنواره در رشته‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی است. همچنین توضیحاتی را درباره نشست‌های «۳۷-۲۰»، دومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران و بزرگداشت امیر لطفیان در جشنواره امسال دربرمی‌گیرد.

معرفی شورای سیاست‌گذاری، شورای برگزاری، هیات‌های انتخاب و داوری، همکاران جشنواره و یادداشت‌هایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره از دیگر بخش‌های کاتالوگ است.

نسخه پی.دی.اف کتاب جشنواره در سایت انجمن سینمای جوانان ایران در دسترس خواهد بود.

بخش اکران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، از ۱ تا ۵ بهمن‌ ۹۹ در پردیس سینمایی ایران مال برگزار می‌شود. این رویداد، ششم بهمن‌ با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

۵۷۵۷