سروقامتان بابل در رده پنجم لیگ والیبال زنان ایستاد

سروقامتان بابل در رده پنجم لیگ والیبال زنان ایستاد سروقامتان بابل در رده پنجم لیگ والیبال زنان ایستاد

تهران- تیم‌های سروقامتان بابل و اکسون با پیروزی مقابل حریفان خود در پایان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان در گروه دوم، به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (چهارشنبه) با برگزاری آخرین رقابت تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس خاتمه یافت تا تکلیف تیم‌های پنجم تا هشتم این رقابت‌ها مشخص شود.

در این گروه تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس به عنوان تیم‌های سوم و چهارم گروه‌های الف و ب مرحله مقدماتی، برای کسب مقام‌های پنجم تا ششم با هم رقابت داشتند.

در نخستین مسابقه امروز، تیم اکسون در سالن والیبال کمپ چمران میزبان خجسته اسلامشهر بود و با نتیجه ۳ بر دو حریف خود را شکست داد.

شاگردان اورانوس احمدی در تیم اکسون در ست‌های اول، سوم و پنجم این بازی با کسب امتیازهای (۲۵ بر ۲۲)، (۲۶ بر ۲۴) و (۱۵ بر ۱۰) پیروز میدان شدند تا شاگردان اعظم عیدی در تیم خجسته اسلامشهر تنها در ست‌های دوم و چهارم و با امتیازهای (۱۸ بر ۲۵) و (۲۱ بر ۲۵) موفق به برتری شوند.

تیم اکسون با این پیروزی موفق به کسب ۲ برد و ۵ امتیاز شد و با قرار گرفتن در رتبه ششم جدول، به کار خود در لیگ برتر والیبال زنان پایان داد. خجسته اسلامشهر هم با یک برد و ۴ امتیاز، هفتم شد.

در دومین بازی امروز نیز تیم‌های سروقامتان بابل و ستارگان فارس از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به مصاف هم رفتند. نادره رمضانی سرمربی نماینده بابل که پیش‌تر هم گفته بود هدف‌گذاری تیمش، کسب رتبه پنجم است، امروز با پیروزی ۳ بر صفر مقابل ستارگان فارس و کسب ۳ برد و ۹ امتیاز، این هدف را محقق کرد.

سروقامتان بابل در این بازی با ثبت امتیازهایی (۲۵ بر ۱۶) در ست‌های اول و دوم و امتیاز (۲۵ بر ۱۴) در ست سوم، پیروز میدان شدند.

بنابراین سروقامتان بابل و اکسون با ۹ و ۵ امتیاز در رده پنجم و ششم جدول و خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس ا ۴ و صفر امتیاز در رده هفتم و هشتم جدول قرار گرفتند.

مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان یکم دی‌ماه به پایان رسیده بود و تیم‌های سایپا و شهرداری قزوین از گروه الف و پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان از گروه ب مرحله مقدماتی، به مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان صعود کردند تا برای کسب رتبه‌های اول تا چهارم تلاش کنند ...

هفته نخست متمرکز مسابقات این گروه ۱۶ و ۱۸ دی‌ماه با چهار دیدار پیگیری شد و مسابقات هفته دوم ۲۷ و ۲۹ دی‌ماه و هفته سوم ۷ و ۹ بهمن‌ماه پیگیری خواهد شد تا رتبه بندی نهایی چهار تیم برتر نیز مشخص شود.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.